| Wireless | 802.11n, 802.11b, 802.11g |
| Data Rate | 300 Mbps |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Encryption | strong WPA data encryption |
| Ports | 4 |
| Weight | 400 Grams |
| Color | White |
| Dimension | 26 x 13.5 x 4.2 cm |
| Power Mode | 12 Volts |
| Warranty | 01 Year |
| Network Standard | IEEE 802.11b/g |
| Interface | USB |
Zyxel P-661HNU-F1 300Mbps ADSL2+ Wireless Router
No video available
No questions submitted for this product yet.
The More You Buy, the More You Profit — Go Wholesale!